Ответы и объяснения

  • iras8
  • светило науки
2013-02-20T09:05:41+00:00

Свого тата я дуже поважаю, люблю і ціную. Мій тата самий найкращий на світі. Він зі мною грає, займається спортом. Разом з ним ми їздемо на ріболовлю. Мій тата пілкується пр мене. Я бачу від нього тільки добро. Він покупає мені і солодощі, і іграшки, і одежу. Я поважаю свого тата за ставлення його до своїх близьких. Він завжди знайде добре слово, щоб підтримувати своїх близьких у тяжку хвилину.

А ще у мого тата є машина. Мені дуже подобається з ним їздить, бо він дуже класно керує машиною.

Від щирого серця я бажаю своєму папі добралюбові,радостіспокоюЩоб все в житті у нього збулосяЩоб він ніколи не хворів і довго живЩоб був добріший,сильніший і ще міцніше любив нашу сім'ю.

Лучший Ответ!
2013-02-20T10:55:45+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Бітьки - це саме цінне, що є у житті. Вони все життя дарують нам -  діткам - своє тепло і  родинний затишок. Часто можна почути, як всі дякують мамі за життя, а татусям майже не приділяють уваги. Я вважаю це грубою помилкою. Тому що тато відіграє у нашому житті таку ж вжливу роль.

Особисто я дуже люблю і поважаю свого тата. Він найкращий! Його настанови не грубі, а повчальні, його покарання - не жорстокі, а моральні. Він завжди захищає мене від поганого впливу і зловмисників. Тато дуже багато часу приділяє моєму вихованню, за що я йому вдячна. Він  завжди дає мені цінні поради і я за допомогою них навчилась недопускати багато помилок. Він любить читати і завжди знаходить відповіді на всі мої запитання. Він дуже толерантний і розуміючий, що робить спілкування з ним легким і простим. Я завжди можу поділитися з ним своїми секретами і переживаннями і знаю, що він зрозуміє, навіть якщо вони здаватимуться йому просто дитячими забобонами.

Отже, тато - це людина, яка заслуговує щирої любові і поваги. Я ніколи не забуду його турботи і коли він потребуватиме зворотнього від мене я буду допомагати йому в усьому.