Замiтка на тему У нашому районi з"явився новий спортивний майданчик"

1

Ответы и объяснения

2013-02-19T18:48:05+00:00

Минулими вихідними завітала у гості до подруги. Щойно переступила поріг, як її чотирирічна донечка Соломійка вилізла мені на руки і з захопленням вигукнула: “А в нас є гойдалки!”. Я не зовсім зрозуміла, про що йдеться, здивовано подивилася на Соломійчину маму.

«Ти вчасно зайшла, - каже вона, - у нас свято – на нашому подвір’ї з’явився дитячий майданчик! Ось уже майже тиждень ми приходимо додому лише щоб поїсти. Такий майданчик: і з гойдалками, і з гірками, і з «лазалками», і навіть тенісний стіл є!».

Щиро порадівши за свою товаришку та інших молодих мамусь, яким тепер буде де гуляти зі своїми дітками, вирішила використати цю тему для написання матеріалу в газету.

Юрій Наконечний, начальник міського управління молоді, сім’ї і спорту, якого я попросила розказати про ситуацію з дитячими майданчиками в місті, розповів: “Вже до 15 грудня 57 дворів отримають нові дитячі ігрові майданчики. У Галицькому районі їх буде встановлено 2, у Франківському – 14, у Шевченківському – 13, у Личаківському та Залізничному - по 7, а в Сихівському – 14. Попри кризові явища в економіці, місто виділило 2,5 мільйона гривень для організації безпечного і цікавого дозвілля для маленьких львів’ян”. 

Попрохала в пана Наконечного перелік адрес, де “виростають” нові майданчики, і пішла на “оглядини”. Уявіть собі моє здивування, коли за вказаною адресою побачила щось дуже схоже на майданчик, однак без основного предмета обожнювання дітей – гойдалок. Із землі стирчали лише металеві каркаси.

“Ви, мабуть, вирішили, що це недоукомплектування майданчиків?”, – питанням на питання відповіла мені представник ТзОВ “Центр дитячого та спортивного обладнання” Тетяна Нестор. “Є певна технологія встановлення ігрового майданчика. Обладнання бетонується, і протягом 3-4 тижнів воно повинно бути зафіксоване й не мати жодних навантажень. Лише потім можна довішувати гойдалки та інші підвісні елементи. Якщо ж цих норм не дотриматися і відразу повішати усі гойдалки, то таке обладнання довго не послужить”, - провела “лікбез” пані Тетяна. 

Тож треба ще трішечки почекати, і ваші дітлахи теж зможуть вигукнути: “У нашому дворі з’явився майданчик!”.