Ответы и объяснения

2013-02-19T14:28:10+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Материнська любов- найсвятіша твір

ми маємо цінувати своїх рідних, а особливо свою маму, тому що це найближча у світі людина і її любов найсвятіша. вона ніколи не покине свою дитину у біді і нікому не дасть її образити. з перших наших днів життя  мама присвячує себе, свої мрії і надії, своє дозвілля і турботи, нам, і так важко іноді спостерігати за тим, як виросши ми забуваємо про свою неньку, про ту, якій ми забов"язані всим. мама вчить нас усьому, дає поради, але іноді ми не прислухаємось до них, а потім жалкуємо. тому, цінуйте кожну краплинку маминої любові : вона свята; кожен промінчик її ніжності і доброти: вони найтепліші.

2013-02-19T14:38:55+00:00

сори за ошибки. удачиии)))

Мама, мамочка, матуся,
Я до неї пригорнуся.
Вона добра і привітна,
Ніби сонце в небі, світла.
В. Лущик

Мамо ,матінко матуся, скільки всього доброго ласкавого вкладено в цих словах, але це одна людина моя люба матуся.

Хто як не маті нас зрозумие, приголубить, адже:»найсвятіша любов материнська» ніхто нас не зрозуміє ,як вона,адже її їжа завжди найсмачніша,без винятку, вони переживають коли ми-кращі, а коли і не є такими,для миті не має чужої дитини,ми для матінки завжди діти, все завжди розуміе. Мати говорить з дитиною и до народження і після смерті.хоч тато поруч мати завжді ближче, при цьому не прошучи нічого в замін.

Для мене мама-найсвятіша людина на цій землі