зв'язок людини і природи у творах коцюбинського та кобилянської

1

Ответы и объяснения

2013-02-19T14:26:18+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

У творах О. Кобилянської і М. Коцюбинського інує тісний зв"язок між людиною і природою. Люди вірили у її містичні сили і багато їх традицій були пов"язані з живим оточенням. У творі "Тіні забутих предків" природа ніби зіграла злий жарт з долею Іванка. Його кохання було щире і палке, але повінь забирає Марічку. Через це він подається на шість років у відлюднення. А коли повертається теж віддає своє життя в долоні природи зриваючись в прірву.

Містична влада природи в творі "Земля" проявляється ще на початку твору, коли Анна помічає щось нечисте у лісі, де потім знаходять мертве тіло Михайло. Земля... Саме через неї було здійснено тяжкий злочин - братовбивство.

Отже, природа і людина - це одне ціле. Саме природа дарує і забирає життя кожного хто мав щастя побачити і хоч трохи збагнути всесвіт.