запрошено на день народження.. У пошуках квітів ти запізнився на вкозану годину...і ти зявився коли вже всі гості за столом.Треба скласти невелику розповідь

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-02-19T18:17:22+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

коли задзвонив телефон і Аня запросила мене на день народження наступного дня, я дуже зраділа. але було вже пізно і я вирішила придбати подарунок завтра з ранку. я прокинулась рано і одразу пішла на пошуки найкращих квітів. це виявилось не так легко, як уявлялось. красивих букетів було багато, але у мене не було стільки грошей, а ще потрібно було купити цукерки і якийсь маленький подаруночок, щоб він був справді від щирого серця. доки я вирішила ці питання, я зрозуміла, що дуже запізнююсь. я поспішала, як тільки могла, але по при всі зусиилля прийшла тільки в той час, як всі гості вже сиділи за столом. мені було дуже соромно за непунктуальність, але Аня щиро вибачила мені і з радістю прийняла мої вітання і подарунок. особливо вона подякувала за чарівний букет, що так їй сподобався. ми дуже добре провели час.