Ответы и объяснения

2013-02-19T16:34:56+04:00

жив хлопчик .він можна сказати був чарівником. він вмів розуміти ірозмовляти з природою.потім він зустрів діда капуша і тот навчив його чаклунству. а люди здогадались що він чаклун і бажали його спалити але мати за допомогою нарциса звільнила сина і планетник улетів на повітряній кулі.

В оповіданні Планетник розповідається про справді велику духом людину

одним із значень цього слова є - людина котра можу віщчувватии долю за небесними тілами

ЦЯ ПОВІСТЬ НАВЧИЛА МЕНЕ  гарно ставитись до прироби не псувати її

витривало ставитися до тих хто тебе кривдить

любити та допомагати іншим

пам ятати що ти людина

2013-02-19T16:36:43+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Твір "Планетник" вчить кожного виховувати у собі  бережливе ставлення до природи та  її краси, прищеплювати з самого дитинства  риси чуйності, доброти, відповідальності за доручену справу. Хлопчик, залишившись самотнім через негативне ставлення сільських дітей до нього, знайшов порозуміння і підтримку у природі. Тому, я вважаю, що людина і природа міцно взаємопов’язані між собою. І ми повинні  сприймати природу не тільки очима, а й душею, серцем.

Ми повинні наслідувати Планетник і робити все для збереження природи. Ніколи не можна ображати ні рослинки, ні тваринки, тому що вони теж живі. «Він ніколи не зривав листя, не ламав гілля, старався не толочити постолами трави — усе живе, усе для чогось призначене. Навіщо ж його мучити й нівечити?». Про це також говорить багато повір"їв і прикмет українського народу, які так старанно вивчав сам Планетник.

Для Планетника головним є збереження природи, її краси і ми маємо брати з нього приклад для власних вчинків. Для того «...щоб жити і вдосконалюватися — піднятися до краси і сили природи, до волі і єдності».