Поможить будласко мени надо зробыты задания по литератури украинской(Плагиатр,цітування,посилання.Щонеобхідним для роботи журналіста,ащо-щкідливим?(Обгрунтуйте)

1

Ответы и объяснения

2013-02-19T07:21:59+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

шкідливим, те що потрібно мати сильні нерви,щоб витримати той тиск, який у наш час поневолю кожного журналіста. їх критикують, обмовляють, принижують. стати журналістом - це вже по суті означає заробити собі низку ворогів. а також, це дуже важка робота, у тому плані, що ви не завжди можете перевірити правдивість інформації і дійсно завдати шкоди репутації якоїсь людин.

 але з іншої сторони у цій роботі безліч перспектив. коли ти про щось пишеш, ти звичайно ж збираеш на цю тему велику купу інформації, яку потрібно "профільтрувати". в ході цьогоо можна дізнатися безліч цікавих речей, які були поруч, але ніхто навіть не замислювався над ними..

ще журналістика тим цікава, що працюючи над певною статтею, можна зануритись у дивовижний всесвіт української мови... її милозвучність надзвичайна річ.

ще журналісти багато подорожують. а хто зараз не любить подорожувати?? =)