1. Читаючи текст, добери відповідно до змісту пропущені ДІЄСЛОВА. Придумай

ЗАГОЛОВОК.

У наших лісах, у садах і на левадах ... багато різних птахів і дрібних звірів. Розлогі степи і просторі пахучі луки з численними озерами й річками, що густо поросли осокою, очеретом та кущами, теж добрий притулок для дичини. Тут ... багато всякої птиці риби, диких бджіл та невеликих звірків. Тому не дивно, що є багато охочих ... пташок ... рибу, ... дикий мед та ... на звірів, особливо на зайців.

Але ....(ПРОДОВЖЕННЯ ПРИДУМАТИ)

Допоможіть, будь ласка))

2

Ответы и объяснения

2013-02-18T21:32:40+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

                                              Природа і місто

У наших лісах, у садах і на левадах живе багато різних птахів і дрібних звірів. Розлогі степи і просторі пахучі луки  з численними озерами й річками, що густо поросли осокою, очеретом та кущами, теж добрий притулок для дичини. Тут видиться багато всякої птиці риби, диких бджіл та невеликих звірків. Тому не дивно, що є багато охочих послухати пташок, половити рибу, скуштувати дикий мед та подивитися на звірів, особливо на зайців.

Але деякі люди байдужі до цієї природи. Вони звикли до високих будівль, сірого асфальту і швидких машин. Місто захопило їх думки і мрії. Вони думають лише про своою роботу і ні про що інше. у них навіть немає часу здійняти голову догори і подивитися на сонце. Але чи це життя? Ні! Це існування.

Лучший Ответ!
2013-02-18T22:38:04+04:00

   Лісове царство

У наших лісах, у садах і на левадах живе багато різних птахів і дрібних звірів. Розлогі степи і просторі пахучі луки  з численними озерами й річками, що густо поросли осокою, очеретом та кущами, теж добрий притулок для дичини. Тут існує багато всякої птиці риби, диких бджіл та невеликих звірків. Тому не дивно, що є багато охочих вбивати пташок, ловити рибу, збирати дикий мед та полювати на звірів, особливо на зайців.

   Але це не є добре. Якщо всі люди будуть винищувати птахів, риб, звірків, то наше природне багатство просто меншиться, а потрохи і зникне. Бережіть природу. Від неї залежить все наше майбутнє.