СКЛАДІТЬ БУДЬ-ЛАСКА КАЗКУ ЯКУ ВАМ НАШИПТАЛ НА ВУХО ГНОМ(ЛЮБУЮ СКАЗКУ ПОЖАЛУСТА)

1

Ответы и объяснения

2013-02-18T19:55:58+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

В одному тінистому лісі був невеликий дерев'яний будинок, в ньому жив старий мисливець. Мисливець був добрим і вже багато років жив з звірами в дружбі. Ви напевно запитаєте, про те як таке могло статися, що мисливець і дружить з звіриною ... Для початку послухайте історію, а потім вирішите.
У розквіті сил і з бадьорим духом, молодий мисливець прийшов у величезний ліс. У нього був великий ранець і рушницею. Ліс цей був далеко від міста і мисливець добре заготовив припаси. У перший свій день він вдало підстрелив фазана і мав з нього ситну вечерю. Наступні два дні вийшли менш вдалими. Він не спіймав більше нікого, хоча в лісі виявилося багато звірів, але чи то мисливець був ще недотепний, чи тоі звірі розумні. Коли продукти почали вичерпуватися він вирішив повернути назад, але вночі його нічліг з сухого листя і порох намочив дощ. Це здалося спочатку маленькою неприємністю, але вдень мисливець зрозумів, що він ще заблукав. Моторошні страхи огорнули його душу. Він не знав, що робити. Але звірі, що жили в цьому лісі і спостерігали за незнайомцем, вирішили допомогти йому. Першим підійшов невеликий олень і подивився на мисливця розумними очима. Мисливець був голодний і хотів уже напасти на звіра, але зрозумів, що це його погубить. Олень повів мисливця за собою і показав вихід з лісу. На наступний рік мисливець перебрався жити в цей же ліс і почав доглядати за звірами, особливо він заприятелював зі своїм рятівником - оленем.