Ответы и объяснения

2013-02-17T18:56:07+00:00

На мій погляд особистість – це щира цілісна людина, яка живе за покликанням. Вона зуміла пізнати свої схильності розкрити свої таланти, здолати свої недоліки і завдяки цьому досягти успіху в житті та бути щасливою. При цьому вона з повагою ставиться до інших не дозволяє собі зверхності та презирства. Інколи кажуть «сильна особистість», але сила  не значить жорсткість. На мою думку людині потрібна сила особливо для того щоб бути добрим співчутливим навіть вміти поступитися своїми інтересами заради іншої людини.

НУ І ДАЛЬШЕ ДОПОВНИТИ ПРО КОГО САМЕ!

 

 

 

2013-02-17T19:33:22+00:00

Оксана Петрусенко
Народилася Оксана 18 лютого 1900 року в селі Балаклея Зміївського повіту Харківської губернії в бідняцькій родині Андрія та Марії Бородавкіних. Після смерті батька родина виїхала до Севастополя, де дівчина навчалася в прогімназії, співала в церковному хорі.
Весь свій творчий шлях Оксана Петрусенко працювала самовіддано, намагаючись завоювати не тільки любов слухачів, а й визнання музичної критики. Вона була наділена величезною спостережливістю, від природи була багатогранною натурою.
Співачка не просто виходила на сцену виконувати роль: вона йшла сказати людям щось найпотаємніше, найдорожче, йшла віддати їм своє серце, свої палкі почуття. Вона жила піснею і вміла передати її первозданну красу і силу.
Безсмертні пісні Оксани Петрусенко, що лунають в ефірі, перегукуються з піснями сучасних виконавців і творять величний гімн життю.