Тяжко захворів чернігівський князь.Місцеві знахарі не змогли йому допомогти Тоді хтось повідомив князеві,що в печерському монастирю в Кийві живе чернець Агапіт.він лікує всі хвороби . Послав князь до Києва ганців.вислухав їх Агапіт.Потім сказав, що через обітницю не може покинуту монастир. Проте сумління не дозволило йому залишити хворого без допомоги. І чернець передав через посланців чудодійне зілля. Сталося диво.Князь одужав. І вирішив він Агапіта озолотити... продовження плиз

2

Ответы и объяснения

2013-02-17T19:34:51+04:00
Агапіт не був згоден він не прийняв подарунок а сказав: -Я не можу це прийняти тому що,для мене важніше здоров'я хворих.
2013-02-17T19:58:25+04:00

чернігівський князь їде в Київ до Агапіта, щоб віддячити за власне зцілення і подарувати один із своїх маєтків. Почувши за цей візит, Агапіт спустився у печери, де перебував у молитві. Князь лише направив боярина свого у печеру з великими дарами лікареві. На це лікар відповів: Агапіт повелів роздати ці дари жебракам, а продукти віднести до монастирської трапезної та лікарні. Володимир Мономах виконує побажання свого лікаря.