Підкіньте ідею? твір роздум на тему Яку людину можна назвати щасливою

2

Ответы и объяснения

2013-02-17T14:53:35+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Важко описати що таке щастя взагалі. Це, напевне, той стан душі коли  світ навколо  в найяскравіших кольрах і посмішка не зникає з обличча. Як приємно робити щасливим інших, дарувати своє добро, допомагати і просто усвідомлювати, що в наших власних силах зробити своє життя і життя інших хоч трішки кращим. 

    У оповіданні Олекси Стороженка “Скарб” щастя само прийшло до лежня Павлуся, який нічого не робив, а тільки спав. Але то умовне щастя, за ним стояла важка праця інших людей ради задоволення Павлуся. А от в оповіданні “Цвіт щастя” Б.Лепкого маленький хлопчик сам вирішив шукати  загадкову квітку щастя, хоч вона, за розповідями матусі, далеко. Він глибоко вірить у чарівну силу квітки щастя, прагне її знайти, не боїться жодних перешкод; він мрійник. Герой пізнає життя, не залишає надії знайти квітку щастя. Вже сам пошук робить його щасливим.

        Отже, не мою думку, щастя - це найцініший скраб, і звичайно ж воно не приходить саме, а дістається часто важкою працею.

2013-02-17T15:03:52+00:00

Що таке на світі щастя? Частенько чуєш , люди кажуть:отой щасливий.Глянеш на того щасливого, а він тобі показує на іншого, а сам жалкується на свою недолю.Зовуть щасливих і тих, що у весь свій вік нічого не дбають, але людину можна назвати щасливою тоді, коли в неї є друзі, які підтримують її у скрутну хвилину.вона з ними може розділити горе і радість. коли сідаєш вечеряти за стіл де вся родина піклується про тебе з любов'ю.о тоді і не потрібно більше нічого!