Пожалуста поможіть скласти діалог на основі рідіо передач. Заранее спасіба

1

Ответы и объяснения

2013-02-17T14:12:04+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

-Практично у кожної людини в дома є радіоприймач. Та чи допомагають радіо програми навчанню?

-Я вважаю, що на це питання неможливо відповісти однозначно.

-Чому? Я, наприклад, думаю, що радіо лише відволікає від навчання та забирає багато вільного часу. Існує багато пустих передач, як наприклад "Кохання зірок","Про що співають чоловіки?","Розіграли".

- А як щодо освітніх передач "Цікаво дізнатися", "Наш світ", "Чому так?" ?Ними цікавляться багато студентів та учнів. Вони мають різне функціональне навантаження, особливого значення набуває розвиток важливих навичок у учнів, що залежить  від певного способу їх слухання.

-У наш час зустрічається все менше і менше передач, які примушують думати. У більшості випадків вони несуть розважальний характер. 

- А я вважаю, що вибір передачі залежить у першу чергу від особистості людини, а саме від інтелігентності, культури, чуйності та психологічного настрою. Якщо відноситися до радіо з розумом, то воно принесе користь.

-Так, але часто можна загубити ту межу коли передачі набуває шкідливого характеру для учня і приковує його, майже у прямому значенеі цього слова, до себе.

-Потрібно слідкувати за собою і пильно стежити за впливом радіо передач на життя. Краще провести час разом з друзями, чим увесь вічір слухати радіо. Тому я навіть після нашої дискусії, не відповім шкодить телебачення чи навпаки допомагає навчанню.