Помогите очень надо срочно!!!!!! написать сочинение самый лучший день в моей жизни! и сочинение моя семья! это два разных сочинения НУЖНО НА УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ!!!!!!! Спасибо всем заранее !)))

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-02-17T10:07:04+00:00

Моя родина.

Я хочу розповісти про мою улюблену сім'ю. Моя сім'я складається з мами, тата і мене. Мою маму звуть ... , тата - .... Мама сидить вдома, вона не працює(на приклад),а тато працює .. Мама вміє і любить в'язати. З татом я мало бачуся, тому що він дуже багато працює.

 

У нас є дача,а там собаки та кішки. За ними потрібно наглядати.(розповідаєшь далі) 

Ми всією родиною їздили в .... Там було дуже цікаво. Ми купалися в морі, в басейні, засмагали на пляжі. (та інші подробиці)  Мені і моїй родині було дуже цікаво і весело. Я дуже добре проводжу час зі своєю сім'єю.

 

Я дуже люблю свою сім'ю,за те що вона в мене є.

 

Найкращий день у житті.

Найкращим днем в моєму житті був день мого народження. Тому що з цього моменту я почав свій життєвий шлях. Життя дається людині для того щоб він прожив її не даремно. Треба досягати всього, що ти хочеш,адже в кожній людині закладений великий потенціал. Потрібно тільки намагатися його розвинути.


Повторити цей день не можливо, але можна дати нове життя своїм дітям, які зможуть гідно продовжити шлях до цілей. Потрібно робити і тоді мета стане ближчою і мої майбутні діти зможуть сказати, що їх батько жив не дарма.

 

 

 

 

Удачи :)