Мне нужна помощь! У повісті "Земля" О.Кобилянської хто кому ким приходиться.Головна тема твору? В повести "Земля" О.Кобылянской кто кому кем приходиться.Главная тема произведения?

Наприклад Івоніка Федорчук це брат..

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-02-14T21:33:26+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

 Івоніка і Марічка Федорчуки подружжя. їх діти Михайло і Сава. Анна кохана Михайла. Рахіра кохана Сави. Василя Чоп’яка і Докія подружжя, у них дочка Парасинка. Вона виходить заміж за Тодорику Жемчука. Тодорик син Онуфрія.Григорія одружений на Тетьяні. У них дочка Рахіра. Тетьяна сестра Марії. Петро брат Докії. Петро одружується з Анною. Домніка дружина Іллі.

Головна думка:Успіхів у житті, здійснення мрій, досягнення мети треба добиватися тільки чесною, наполегливою працею. Якою б важкою не була людська доля, які б обставини не склалися, треба завжди керуватися законами совіс­ті, високими нормами народної моралі, не збиватися з дороги, освітленої сяйвом духовного досвіду багатьох віків цивілізації.