Твір з теми: "Борімося за чистоту нашого селища."

Желательно большого объема!!!

1

Ответы и объяснения

2013-02-15T19:03:56+00:00

Я обурений тим, що в нашому селищі немає нормального закладу, куди можна піти з дітьми, хоча б просто посидіти і поїсти морозива і випити молочного коктейлю. Приходиш в центр лавочки всі брудні, поруч недопалки, пляшки, чесно сидиш як в "свинарнику", у парку ліхтарі по розбиті йдеш так, на про щуп. Люди, так це ж ви самі все і робите, самі забруднюють навколишнє середовище. Що буде далі!? Кожен з нас задає собі це питання.
Я не хочу миритися з тим брудом, яка забиває всі вулиці селища і скупчується навколо ставка! Найжахливіше і хворобливе - це купи сміття всередині лісу, які взагалі ніколи не прибираються. Я не можу зрозуміти, чому ми, місцеві жителі дозволяємо це свинство. Чому дозволяємо гадити у себе вдома? Хіба це селище, цей прекрасний ставок, цей ліс - хіба це не наше, хіба ми не повинні берегти це також, як ми бережемо власні ділянки? Адже ми самі, наші діти із задоволенням гуляють і в цьому лісі, і навколо ставка! Хіба дозволено пускати це все на самоплив?
Я був би радий знайти однодумців - якщо кожен житель селища хоча б раз за сезон вийшов би на проспект, до ставка і в ліс, то сміття б стало значно менше. Якщо гості селища будуть бачити, що тут чисто, вони будуть менше кидати, не будуть створюватися стихійні купи сміття. Зараз в селищі відчуття, що всім все одно. Цього не можна допускати! Адже це тільки селище, потім місто, потім країна а потім і весь світ потоне в смітті. Давайте збережемо цей cвiт для наших дітей, онуків, і не свiт сміття ,а світ чистоти, здоров'я!