твір на тему "чи є місце заздрощам у товариських стосунках?" або " чи можна заради успіху кривити душею?"

2 аргументи, посилання на приклади з художньої літератури, не менше 200 слів

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-02-14T14:50:03+00:00

Більше половини молодих людей готові переступити через моральні норми заради успіху. Підростаюче покоління не бачить нічого поганого в збагаченні за рахунок інших, в хамстві, пияцтві, отриманні хабара, в подружній зраді і публічних проявах расизму. 
Також більшість спокійно ставиться до проституції і абортів. За словами заступника голови комісії Громадської палати з соціальної та демографічної політики "від третини до половини молодих людей в світі не вважають аномаліями проституцію, подружню зраду і аборти". Запитаєте ви мене, чи готовий я переступити через совість? Я не можу сказати точно на всі 100% ,що я б ніколи не переступив через себе заради успіху. 
Багато коли переступають через себе, совість, трактують це як безвихiдь.Кажуть, що все це на благо сім'ї, рідним, щоб купити їм ліки, їжу, забезпечити місцем проживання.С цим я також згоден, так як життя скрутити будь-якого може так, що на будь-які угоди підеш. 
Але всеж я вважаю що успіх не є благим, якщо заради нього треба переступити через совість. Совість і є головне мірило всіх благих вчинків, справ. 
Взагалі, в будь-якій ситуації завжди є два виходи, правильний і неправильний, світлий і темний, і совість якраз допомагає відчути світлий. Як би не було важко, вибравши світле, є надія на порятунок, тоді як вибравши темне, зайдеш в ще більший тупік.А те, що я маю на увазі по словом "світле", це і є рішення по совісті. ( :) пользуйтесь)