проверьте пожалуста на наличие ошибок моё сочинение!и орфографических!
Я хочу розповiсти про свiй незабутнiй день.Це був перший лiтнiй день.Влiтку свiтати починае рано,тому я прокинулась зрання,вiд дотику сонячних променiв,а разом зi мною прокинулась вся природа.
Лiто-моя найулюбленiна пора року,коли на вулицi тепло i сонячно,коли наступають лiтнi канiкули.У цей день я з сестрою збирались сходити до зоопарку,не знаю чому саме туди,мабуть захотiли згадати дитинство.Коли ми вийшли з дому,я почула солодких аромат медунки та iнших трав,якi розносилися по вiтру.Я тану вiд насолоди навiть просто вдихаючи свiже лiтнэ повiтря!Зашумiли дерева,загули машини,на вулицю почали виходити люди.
Коли ми зайшли до зоопарку,навколо стояла страшна спека.Це було жахливо!В мене зовсiм нi було нi якого настрою й сил дивитися тварин.На щастя,мене врятувало холодне морозиво,яке менi купило сестра.Воно просто тануло у моему ротi,приклавши морозиво до губ,я вiдчула прилив сил,i ми пiшли дивитися тварин.Пройшовши алеями зоопарку,ми наблизились до клiток з папугами.Какаду менi так сподобався,вiн нiби-то яскрава радуга,яка зiйшла з неба.
Незважаючи на шалену спеку та втому,менi дуже сподобалося у зоопарку.Особливо менi сподобалось рiзноманiття тварин та звукiв,якi видавали тварини!Це був найкращий день,я дуже давно не отримувала стiльки чудових вражень!

2

Ответы и объяснения

2013-02-13T00:40:59+04:00

Краще буде не свитати влитку ,а влитку свитати.Не литнэ а последняя буква наоборот пишется.И не алеями не правильное слово)

2013-02-13T00:41:47+04:00

я думаю не зрання а вранці. літо моя найулюбленіша а не найюлюбленина.я почула солодкий а не солодких.які розносилися вітром ане по вітру.в мене зовсімне було а не ні було.дивитися на тварин а не дивитися тварин.яке мені купила а не яке мені купило. у моєму а не у моему.дивитися на тварин а не дивитися тварин.райдуга або веселка а не радуга. молодець цікавий твір.