Написати казку "Друг пан здоров*я" щоб у казці були такі слова : рух,молоко,йогурт,яблуко,слива,гарбуз,жаба,соняшник, морква,дракон,помідор,базилік,чебрець,кориця,колодязь, гори,струмок,родзинки,велосипед,окуляри,сон,сонце, багаття,вода,ролики. будь-ласка дуже потрібно.

1

Ответы и объяснения

2013-02-12T17:25:41+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Здоров'я - це мій друг. Ми завжди допомагаємо один одному. Він мене вчить, як правильно харчуватися і планувати свій день. На сніданок він завжди пропонує мені скуштувати декілька фруктів та овочів, таких як яблука, груша, морква чи помідор. Вони багаті на вітаміни і дають великий заряд енергії на весь день. Це дуже важливо для мене, тому що я завжди знаходжусь в гарному настрою і багато рухаюсь. Ще мій друг радить вживати насіння соняшника та гарбуза, тому що це є корисним для мене. Іноді я купую молоко і самостійно роблю домашні йогурти. На обід ми разом готуємо різні страви. Здоров'я чудовий кулінар, завжди додає до страв вишукану корицю, чебрець або базилік. На вечерю завжди щось солодке і теплий чай. Найулюбленіша здоба до чаю - булочка з родзинками.
Та окрім кулінарних талантів, мій друг ще затятий мандрівник. Тільки но сонце зійде на небі. Так вже він поспішає кудись подорожувати. В літку ми часто катаємось на велосипеді за містом, або на алеях міста на роликах. Мандрівки на природі мені дуже подобаються. Завжди приємно почути, як поряд співає жаба під акомпанування струмка. Здоров'я мені завжди нагадує про сонцезахсні окуляри, за що я дуже йому вдячна. Іноді ми підіймаємось у гори, де по чуткам живе дракон. По при всі сподівання, дракона я не разу не зустрічала, але цікавою знахідкою був високогірний колодязь з чистою джерельною водою.
Ость такий в мене друг. Вірний і добрий. Бажаю і вам такого друга.