У наших лісах у садах і левадах живе багато різних птахів і дрібних звірів.розлогі степи і просторі пахучі луки з численними озерами й річками що густо поросли осокою очеретом та кущами теж добрий притулок для дичини.тут є багато всякої птиці риби диких бджіл невеликих звірків.тому не дивно що є багато охочих постріляти в пташок ловити рибу зібрати дикий мед та полювати на звірів особливо на зайців.АЛЕ.........(ТРЕБА ЗАВЕРШИТИ РОСПОВІДЬ КОРОТКИМ МІРКУВАННЯМ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ЗБЕРЕЖЕННЯ БАГАТСТВ ПРИРОДИ) БУДЬ ЛАСКА ДПОМОЖІТЬ

1

Ответы и объяснения

2013-02-14T11:42:48+00:00

Людина – це частина природи. І саме природі ми зобов’язані своїм існуванням, своєю досконалістю, своєю могутністю. В долі природи – наша доля. Це не фраза, не лозунг. Це істина. І всі ми повинні осягнути цю істину серцем і свідомістю, розумом і відчуттям донести до теперішніх і майбутніх поколінь.
Поля, ліси, луки, річки, озера, люди, тварини, квіти і птахи — все це природа, яка навколо нас. Вона дуже цікава і красива. Щоб не загубити цю красу, треба охороняти і зберігати природу. Щоб були ліси, не треба шкодити деревам. Щоб була риба, треба берегти ріки, моря та озера. Берегти природу — це означає берегти Батьківщину.