помогите напишите сочинение на тему я мер города!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Ответы и объяснения

2013-02-06T18:23:34+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Ось я й став мером нашого міста. В мене так багато планів, які я хотів би реалізувати. Наше місто велике й занадто важливе для всієї країни, щоб залишатися сірою плямою на мапі України. 

 По -перше, я віддам наказ знайти старі будівлі й відремонтувати їх для безхатченків. Не можно залишати людей на вулиці без їжі  та догляду за хворими.  Обов"язково треба дати можливість працевлаштування тим з них, хто забажає стати нормальними людьми. 

Але й тварини -безпритульні мене також хвилюють. Обов"язково поспілкуюсь з організаціями за кордоном , щоб знайти вихід для наших собак та котів.

 Я віддам наказ жорстоко карати тих, хто бере хабар. Нехай гроші йдуть не до карманів й так вже заможних міністрів, а до дитячих будинків, в лікарні для бідних , для забезпечення безкоштовними ліками людей з особливими потребами та хворих на невиліковні хвороби. Не можна дозволяти багатіти багатим та ставати бідним ще біднішими. Гроші повинні працювати на велич не тільки людини , а й всього людства. 

 В мене багато ідей, але буду шукати вчених-патріотів, молодих людей, міліціонерів, лікарів, вчителів, працівників всих галузей, які бажають покращити життя усього міста, всієї країни. Разом ми зможемо знайти вихід з цього становища.

 Наша мерія відкрита для  ідей з покращення життя людей .