Що допомагає тобі самореалізуватися? НАПИШИ ТВІР БУДЬ ЛАСКА СРОЧНО___

1

Ответы и объяснения

2013-02-06T17:04:07+00:00

Здоров'я - найважливіше, що для людини в цьому світі. Людина не є щасливою, якщо вона не здорова. 

Адже, як ми можемо радіти життю, коли не можемо встати з ліжка, щоб подивитися, який чудовий день, чи позвонити близьким та друзям?

Дуже важливим чинником підтримання людини здоровою є харчування. Правильне харчування дає змогу нам швидше рухатися, почувати себе легко і, взагалі, радіти життю. Є давня народна мудрість: "Ми їмо, щоб жити, а не живемо, щоб їсти". Суть правильного харчування полягає в тому, щоб не їсти багато жирного, соленого жареного, перченого, продуктів, з великим вмістом цукру та калорій. Неможна, також переїдати. Кількість смертей через переїдання в світі відрізняється від раку на 0,05-2%. Це майже несуттєва різниця. Кожний день треба приймати їжу в один і той самий час.

Також, щоб бути здоровим, треба займатися спортом. бажано, кожного ранку робити зарядку, розминатися, аби не отримати травм впродовж дня. Спорт допомагає, підримувати тіло в гарній формі, для отримання естетичного результату, що є важливою умовою соціального успіху.

Також є загартовування. Коли людина, загартовує тіло, тобто обливає себе холодною водою, в тілі виробляється велика кількість хімічних реакцій, що сприяють виробленню міцного імунітету. Зранку, під час ранкового душу, потрібно включити на 30 хв холодну воду, а потім на 30 хв. гарячу.

Коли ти здоровий, ти маєш всі шанси отримати те, чого хочеш, самореалізуватися в житті. Проходячи свій шлях важливо бути готовим допомгти іншим, і тоді вони допоможуть тобі.