Твір-мініатюра на тему "Шлях і призначення людини, стверджує Іван Багряний, - не відчай і абсурд, пасивність і покірливість напасникам України, а щастя й активність, боротьба за свободу"

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-02-06T23:05:36+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Вже стільки століть народ України бореться за свою незалежність ! І ось зараз в нас з"явився реальний шанс доказати собі та іншим країнам, що ми вільна та шляхетна нація, Що має свою історію та свій шлях . Невже ж ми скоримся єкономічній кризі та зрадимо загиблих у боях пращурів ?!  Чи можна вважати себе гідною людиною, яка , опустивши руки, з покорою дивится , як її країна занепадає ?

Я вважаю, що кожна людина повинна реалізувати свій талант не тільки заради своєї користі, але й для процвітання всієї країни. Кожен з нас повинен чесно працювати й жити, допомагати іншим, щоб наші діти жили вже у великій Україні, яку  буде знати весь світ. 

 Чи може бути людина щаслива, коли не знає в якій країні живе ? Що таке Україна? Це не тільки лани й ліси, які ми теж повинні відродити, але й наша мова, забута своїми дітьми, наша історія, неоднозначна та переврана , це люди, які соромляться своєї держави чи хотять виїхати за кордон. 

 Наше місце тут, на власній Батьківщині. Хай не всі разом, хай почнуть патріоти вчити молодих і дітей поважати й любити свою Вітчизну.  Це наш шлях ! Кожен може розпочати свою боротьбу за свободу й велич України ! Лише тоді наші діти будуть народжуватися у великій державі й рости повноцінними та щасливими. Розпочнімо !