Ответы и объяснения

2013-02-06T15:11:59+00:00

Таке питання. Т.к. я чистий любитель, при цьому з не дуже великим стажем, доводиться всю екіпіровку збирати поступово. Рівень зростає, і запити ростуть. Хочеться і лижі другу пару, і черевики вже подекуди розповзаються ... Бюджет обмежений, та й потім лижі-це хобі все ж таки.

Частина екіпіровки (розминка, дещо для літа) я купую в адідас-дисконті. Наприклад, там була куплена розминка адідас, зонувати і з вітрозахистом, 3-й рік в ній.
Дещо замовляю в інет-магазинах. Кроси Glide3 за 50 баксів, наприклад, із США.

Частково я купую речі в second-ах. При цьому там часто попадається спортивна одяг не лижних брендів. Наприклад, дуже багато фірми Grane. Нещодавно ось попалася толстовка, ніби як пошита зі термоткані (знизу невеликий начісування), зверху на блискавці, з подовженими рукавами і прорізом для великого пальця, можливо, для гірських лиж. Я її використовую в якості другого шару. У порівнянні з флісом - трохи в ній прохолодніше, але зручніше.

Хотілося б почути думку, хто що думає з цього приводу. Тобто чи можливо для лижних тренувань використовувати такий одяг. Може хтось так і робить і пр. І конкретно про Grane.