Напишіть будь ласка твір з української мови, як я знайшов якусь річ і повернув.Дуже терміново треба,будь ласка,люди,поможіть!!!Дякую) (Напишите пожалуйста, произведение по украинскому языку, как я нашла какую-то вещь и повернула.Очень срочно надо, пожалуйста, люди, помогите! Спасибо))

1

Ответы и объяснения

2013-02-03T22:15:35+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Одного разу, йдучи до школи, я побачив на дорозі мобільний телефон. Від падіння він розлетівся на запчастини. Але я зміг його зібрати до купи, і переді мною стала інша задача:  що з ним тепер робити ? Чи вчинити правильно й, можливо, нерозумно, чи зробити , як усі роблять ? Але чи можна перекричати голос сумління ? 

 Я вирішив телефон  віддати черговим. Зробивши це,  зрозумів, що вчинив вірно. Тепер моя совість спокійна. 

Коли заняття скінчилися, на порозі школи я зустрів чергового, якому віддав свою знахідку. Він зупинив мене й розказав про те, що хазяін , точніше, хазяйка- маленька дівчинка- уся в сльозах бігала по всій школі, шукаючи свій телефон. Вона навіть не знала, що загубила його  ще на вулиці.

 Знову я впевнився, що робити гарні вчинки краще, ніж боротися зі своєю совістю чи самому отримувати подарунки. Можливо , колись й мені повернуть те, що я загублю й буду шукати.