Ответы и объяснения

2013-02-03T17:10:16+00:00

Чому я люблю співати? Над цим питанням я замислилася зовсім недавно. Можливо співи-це поклик нашої душі, внутрішній голос, який ми іноді приховуємо. Співаю я з самого дитинства і це мені подобається, я це люблю. Іноді я співаю для рідних, друзів, адже мій голос зачаровує їх і вони наповнені тим настроєм співів, що і я. Мені самій подобається коли я співаю. Адже коли я співаю, я ніби відчуваю себе вільною пташкою, яка полетіла у безкраї простори у пошуках свого щастя. Я ніби маленька дівчинка, яка творить дива та полюбляє своє дитинство. Напевно кожен з нас полюбляє співати і ми з цим нічого не подіємо. Тому що співи- це наша душа, наша любов, яка надихає нас на краще.

2013-02-03T17:14:30+00:00

Що таке пісня?Це вираження своїх почуттів, переживаннь, сумнівів, радощів, болю, любові. Адже співає не людина - співає душа.

Для мене співати позначає жити. Я співаю завджи, коли у моєму житті щось трапляється. Таким чином я висловлюю свої ємоції. Коли мені сумно, я співаю сумні пісні про складну долю, про нещастя, про горе. Коли мені весело з моїх вуст лунають веселі пісні, які гріють души усіх оточуючих, дарують їм усмішки і приємний настрій. Я не можу жити мовчки, не співати. Адже чи можна "закривати" почуття у собі? Я вважаю, ні. Навіть якщо ти вважаешь, що ти не маєшь абсолютного слуху, ти можеш співати тихесенько, так, щоб ті чув себе, щоб тебе почуло твоє сердце.

Тож коли вам хочеться співати - співайте! Не бійтеся показати світу свої почуття і світ вас почує!