Ответы и объяснения

2013-02-02T16:10:26+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Часто можно почути: "Ти цього не гідний", "Тримай свою гідність", "Він гідна людина"... Але як це зрозуміти? Для цього поміркуємо над тим, що ж таке гідність.

Серед людських  цінностей гідність посідає чільне місце і означає вміння дотримуватися моральноетичних принціпів у суспільстві. Вона втілює в себе такі риси: чесність, порядність, щирість, доброзичливість, толерантність, милосердність,  пунктуальність, а також патріотизм. Сутність гідності сягає ще давніх часів і створює потжну  систему з благородних переконань людини і її думок. Гідність і чистота думки - речі взаємозалежні, оскільки не може людину з поганими думками і заплямованою совістю називатися гідною. 

На основі цього, я вважаю, що людська гідність - це крихкий і безцінний скарб людини, на якому тримається наше суспільство. Тому відкинемо погані думки і будьмо гіними нашого минулого, теперішнього і майбутнього!