Допоможіть будь ласка)Треба написати твір з української мови на 12 реченнь.Треба,щоб він був із ВСТВАЛЕНИМИ КОНСТРУКЦІЯМИ,а не вставними словами.Допоможіть будь ласка.З української мовою можу вам допомогти.Не будьте байдужими)

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-02-02T17:32:29+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Праця напоює душу, а ліниві - спраглі люди - все бажають пити з чужих долонь. Та чи зможуть вони - люди, що не помічають щоденний труд - напитис*я таким чином?

Працьовиті люди майже завжди безкорисні ( часто ще добрі і щедрі) і тому знаходяться такі, що шукають у них доброї нажив. Такі ледацюги не цінують всі ті сили і труд інших (це згодом губить та занепащає людей). Вони сліпо вталяють свої бажання,  як ви вже зрозуміли, працею інших і не вважають це за щось неправильне або аморальне. Такі люди загроза  суспільства ( яке наші предки намагалися побудувати спираючись на загальноморальні засади) і мені дуже прикро, що у наш час їх можна зустріти усюди. Ледарі ніколи не будуть гарними друзями і господарями в сім*ї.

Тому я важаю, що людина повинна сама робити і заробляти на своє життя, а  хто п'є з чужих долонь - як говорить народне прислів*я - ніколи не нап'ється.