Сочинение на тему чи легко розпизнати людину?(за твором федько халамидник)

1

Ответы и объяснения

2013-02-01T14:08:47+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Моя відповідь на це запитання-ні,зовсім нелегко.

Читаючи твор,ми знайомимося з Федьком,його друзями та з панським сином Толею.Федька всі звикли вважати розбишакою,відчайдухою.Він був дуже сміливий хлопець.Але люди не сприймали його серйозно.

Батьки постійно лаяли,лупцювали.

Проте Толя-така собі квіточка, дунути на нього боязно,раптом зникне?Толіни батьки завжди звинувачували халамидника в усьому.

Та ось трапилася пригода на крижині.Федько.як завжди,показував свою спритність та відвагу.А квіточка-Толя заздрив йому(він постійно сидів вдома.батьки не пускали його гратися із "звичайними" хлопцями).

Толя ледве не помер на той крижині.А Федько халамидник врятував його!Ціною свого життя!

Коли ховали Федька,цей мерзотний Толя кружився на одній ніжці та грав з чижиком.

Чесний Федько не зізнався батькам Толі,що той сам скакнув на ту кляту крижину.Не сказав також і що рятував його.

Висновок.Не легко розпізнати людину.Я вважаю Федько-справжній герой.І врятував мерзотну,невдячну,брехливу панську дитину ціною свого життя!

Нажаль,навіть батьки Федька не вгледили яка в них порядна дитина.А батько,як завжди,лупцював вже помираючу свою дитину...™•