Ответы и объяснения

2013-01-27T20:03:47+04:00

Думайте глобально, дій локально! Так, Ви можете допомогти зберегти навколишнє середовище. Роблячи маленькі хороші справи, Ви зробите своє життя кращим і покажете приклад "зеленого" поведінки іншим.

Інструкція Рівень складності: Нескладно крок 

Влаштуйте біля будинку невеликий город, вирощуйте овочі та зелень. Якщо немає можливості мати свій город, посадіть на підвіконні кріп, петрушку, базилік, квіти.

крок 

Дбайливо використовуйте воду.

крок

Не вмикайте зайвий раз кондиціонер.

крок

Позбудься хімії. Чим менше ти користуєшся спрею і хімічними миючими засобами, тим краще.

крок 

Не їжте м'яса.

крок 

Сортуйте сміття і викидайте сміття тільки у призначених для цього місцях.

крок 

Використовуйте деякі речі повторно. Не обов'язково відразу викидати поліетиленовий пакети, використовуйте їх удруге. Пластикові контейнери також підлягають повторному застосуванню.
Віддайте перевагу паперовий пакет поліетиленовому. Або заведіть тканинну сумку для покупок.

крок

Любіть світ так, як люблять його діти. Дбайливо ставитеся до навколишнього середовища.

Ось і все!

2013-01-27T20:17:33+04:00

   Людина - невід'ємна суть природи, всесвіту в цілому. І справжнє життя вона проживає лише в гармонії з природою.

   З давніх-давен людина прагнула охопити своєю свідомістю все те, що її оточувало, пізнати природу, щоб використати для своїх потреб, що відбувається і зараз.
   З метою скорення природи в соїх інтересах у нашій країні будувалися гіганські греблі на ріках, проривалися судноплавні канали, було розроблено перекидання північних річок у південні райони. У гонитві за благами людина не помітила, як почала "пожирати" середовище власного життя.
   Ми бездумно вичерпуємо надра землі, внаслідок чого зростає видобуток енергоресурсів, а майбутні покоління обрікають на їхню нестачу. У гонитві за матеріальними цінностями людство підійшло уже до межі, а все ще не усвідомило своє призначення а природі.
Ми стоїмо на межі екологічної катастрофи, але її поки що можна попередити. Необхідно розробляти екологічно небезпечні технології виробництва.Не нищити, а збагачувати природні ресурси. Очистити чорнобильську зону, річки, озера, насадити ліси. Треба опам'ятатися, бо можемо запізнитися!


ну, якось так!:)