Ответы и объяснения

2013-01-27T13:47:35+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Освіта відіграє велику роль у житті суспільства. З кожним роком влада спрямовує все більше коштів на її вдосконалення. Саме навчаючись ми будуємо своє майбутнє і майбутнє нашої держвави.

Людина маюча високу осіту має широкі можливості у виборі своєї професії, також зараз існує багато навчальних програм, що відправляють продовжувати навчання або вже досконалювати досвід за кордон. При прийомі на роботу обов*язково враховують рівень освіти людини. Якщо людина гарно виконує свою працю, але не має освіти, то вона має мало шансів на реалізацію своїх мрій і визнання зі сторони керівництва. А ось  ставлення  керівництва до людей з високими кваліфіційними навичками і високим рівнем освіти є протилежним, такі люди отримують різні привілегії у вигляді премій, відпусток і цікавих відряджень.

Тому я вважаю, що якщо здобудеш освіту - побачиш більше світу.