Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-01-26T20:29:35+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Мій улюблений герой з казки Мауглі - Ватажок Зграї - Акела. Великий сірий Самотній Вовк був сильним, мудрим старим. Вже багато років він водив Зграю. Лише двічі за своєї молодості він потрапляв у вовчу пастку. Він багато знав про людей, а також дотримувавя Законів Джунглів.

Ватажок Зграї стає на захист Мауглі. Він переконливо доводить, що закон Джунглів не дозволяє вбити його, бо він жив разом зі Зграєю, їв їхню їжу, спав разом з ними, заганяв дичину. Якщо наполягають на смерті Людського дитинчати, нехай забирають його, Акели, життя. Він нагадує Зграї про її честь і каже щоб зберегти її, треба лише прислухатися до поради свого Ватажка - відпустити Мауглі до своїх, а «я вас жодним зубом не займу, коли настане мій час умирати. Я помру без бою…».

2013-01-26T20:34:15+04:00

Мауглі ,балу , багіра ,акела , каа, анкас , мавпяче племя, Шер -Хан, табакі, Ракша, бульдео, бандар- Логи.