Ответы и объяснения

2013-01-24T01:07:38+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

- Чому ти  докоряєш мені за неінтелігентніст? Що тобі дає інтелігентність.

-Для мене, як людини начитаної та високоосвіченої , інтелегентність дає право на повагу інших.

-А ось для мене інтелігентність, у першу чергу, тотожна моральному здоров'ю, а здоров'я необхідне для того, щоб жити довго - не лише фізично, а й розумово. Тому інтелегентність на мою думку дає моральне задоволення.

-Про яке моральне задоволення ти взагалі кажеш? Хіба інтелегентність потрібна не для тог, щоб тебе визнавали людиною культурною, і ставилися до тебе добре?

- Так, звичайно. Але саме це добре ставлення і визнання дарує душевну втіху. Як добре розуміти, що ти проявиш  розуміння,  терпиме ставлення до світу і до людей і до тебе теж проявлять взаємні почуття.

-Тобто ти хочеш сказати, що ввічливість, скромність, доброта, совість, відповідальність, честь та гідність є лише для втіхи самолюбства?

-Не розумієш ти мене, ніяке це не самолюбство. Просто повядячись ітелегентно ти вдосконалюєш своє оточення. А оточення потім вдосконалюю тебе!