Помогите написать соченение на украинском языке. Описание конвалии 5-7 реч. даю лучший ответ самому первому, 3,5 и 8 .

2

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-01-23T18:03:53+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Конвалія  -  одна з перших весняних квіток . Ця невибаглива рослинка - маленька та скромна.  Вона має два великі різьблені листочки темно-зеленого колору. Квіточки - білі, нiжнi і тендітні, схожі на маленькі дзвіночки зібрані в довгу китицю. Вони  несуть чарівний весняний запах. Конвалія здавна  є символом  щедрості, душевної відкритості й вищої довірливості, а тому вона дуже вразлива до стороннього впливу.  Через це конвалія водночас виражає життєву беззахисність. Цим вона стверджує, що ніжна і відкрита краса потребує покровительства, а без нього - гине...
Як чиста весняна квітка, символізує також пробудження природи, а з цим - дівочу чистоту й скромність. Вона - емблема непорочної Діви Марії.

 

2013-01-23T18:12:26+00:00

конвалія-одна із перших весняних квіток.Вона така маленька, скромна, у лісі вона ніби ховається під деревами серед трави. Не одразу її побачиш. Шукаєш-шукаєш, і несподівано перед очима відкривається галявина, вкрита крихітними, білими дзвіночками. Вони такі ніжні, тендітні, а візьмиш їх у руки-одразу відчуєш казковий аромат. Маленький дзвіночок пахне лісом та весною.