Памагите решыть задачу . Шкільна йідальня закупила 24кг сушених яблук по14грн.та 12 кг сушених груш по 20грн. . Для приготування компоту сухофрукти змішали . Яка ціна 1кг суміші сухофруктів ?

1

Ответы и объяснения

2013-01-23T15:29:33+04:00

24+12=36 кг всего купили сушонных ябл. и груш

14+20=34 гривны стоит вся покупка

36 : 34=1.058 стоимость 1 кг  смеси фруктов