напишiть твiр на тему "Цiкава подорож" використовуючи слова: вокзал,каса,станцiя,чекати,зала чекання,табло и так далее № 330!!!

1

Ответы и объяснения

2013-01-22T23:33:43+04:00

"Подорож країнами Європи"

Європа, Європа, Європа… Здається, неначе таке просте слово, а скільки в ньому незрозумілого, непізнаного. Думаю, всі хотіли б дізнатися: що таке Європа?І Тому я вирішила написати цей твір у вигляді подорожі. Гадаю, це буде цікаво і незвичайно. Отже, подорожуватимемо по країнах Європи.

Звичайно, нашу подорож ми почнемо з України. Україна! Країна хвилюючої краси, радості й печалі, розкішний вінок з рути і барвінку, чорнобривців і калини. Це історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за своє щастя, свідками чого є високі в степу обеліски, могили й пам’ятками та прекрасна народна пісня. Звичайно, є в Україні пам’ятки архітектури, взагалі їх безліч, та я згадаю лише деякі з них – такі, як Храм святої Софії, Успенський собор, Андріївська церква, Києво-Печерська Лавра, Ластівчине гніздо.

Взагалі про Україну можна сказати ще багато але ми продовжимо нашу духовну подорож. Наступна країна, в яку ми потрапимо, буде Німеччина. Мешканці німецької столиці – Берліна – віддають перевагу їзді на велосипедах, які громадяни навіть можуть узяти на прокат.

А зараз ми з вами бачимо Бранденбурзькі ворота, що були спорудженні в 1791 році, на яких Богиня Вікторія веде чотирьох коней і бойову колісницю додому з поля бою. Також рештки Берлінської стіни, побудованої в ніч з 12 на 13 серпня 1961 року, яка 28 років розділяла місто на дві частини.

А тепер ми побуваємо в невеличкому місті Люрд у Франції, що розташоване у передгір’ї високих Піренеїв. Є тут українська церква Успіння Пресвятої Богородиці. Навпроти неї розміщений готель Святої Родини, а між церквою і готелем пролягає вулиця України. Особливо вражає мене грот (печера) Масабель , де об’явилася Богородиця Бернадеті. Перед заглибленням стоїть фігура Матері Божої. Недалеко від гроту встановлені шість жіночих і одинадцять чоловічих купелей.

Португалія. Відвідаємо місто Фатіму, де 92 роки назад Божа Матір з’явилася трьом пастушкам. Двоє з яких померли в ранньому віці, а старша з них Лусія відійшла у вічність в 2004 році. Крім святих місць, ми маємо змогу поніжитися на березі Атлантичного океану в місті Назаре і поспостерігати за величезними хвилями, які шумлять, немов не дозволяють зайти у воду.

Перебуваючи в Іспанії у Барселоні, ми відвідаємо римо-католицький собор Святої Родини. На відміну від океану, в Барселоні Середземне море набагато тепліше і спокійніше. Кілька годин перебування у солоній воді додає бадьорості. Ну що ж, поїхали далі!

Тепло і привітно зустрічає нас Італія. Рим - центр італійської культури. Особисто мене вражає невелика територія міста-держави Ватикан, яке є володінням Папи Римського. Ми побуваємо в Соборі Святого Петра, де знаходяться його мощі та мощі Юди Тадея. Символом Рима і його життя є величезний амфітеатр - Колізей, де проводилися бої гладіаторів. Окружність Колізею становить 527 метрів, він міг помістити 73 тис. відвідувачів, побудований в 75 році нашої ери.

Австрія – остання країна, де ми зупинимось, повертаючись додому. У Відні ми побуваємо у Соборі Святого Стефана, храмі єзуїтів.

Взагалі вважаю, що наша подорож була дуже цікава й незабутня!