1.Прочитай текст. Добери до нього заголовок,що розкривав би головну думку, яку буде висловлено в продовженні. Розгнівалася стара Зима: задумала все живе на землі знищити. І почала з пташок. Набридли вони їй веселим щебетом, невтомним гомоном. Дмухнула Зима холодом, зірвала листя із золотих гаїв і лісів, розкидала його по сумних дорогах. Нема куди пташкам сховатися. Почали вони збиратися невеселими зграйками, радилися перед далекою дорогою. Потім знялися і полетіли за високі гори, за сині мори.... 2. Продовж казку, розповідаючи про життя пташок на чужині та їхнє повернення додому.

1

Ответы и объяснения

2013-01-22T21:49:50+04:00

Назва-Витівки старої зими

Продовжня-...Та не всi птахи полетiли, деякi осталися. " Лiтiть, лIтIть - все одно додому повернитесь!" 

"не повернемось, бо тут зима люта. Вона чомусь нелюбить нас "

      Потiм знялися i полетiли за високi гори, за синi моря. Довго вони летiли, без зупинок. Тiльки колись-неколись зупинялись щоб перепочити i знов  у далекий путь. Ось i прилетiли вони на чужину.Все птахам довподоби i iжи багато, i тепло. Зрадiли птахи "вiдтепер будемо жити добре" Минув тиждень, за ним другий, третiй... Та з кожним тижднем все груснiше та груснiше ставало птахам.( за домiвкою сумують) I iжа вже не така смачна, та i тепло- зовсiм не грiэ.   ПолетIли додому - якось сказала якась пташка, та всi iншi нiбито чекали цього. Полетiли, полетiли - в один голос защебетiли птахи.

     Знов зiбрались вони в зграю i вже веселi та радiснi полетiли до рiдного краю. А коли повернулись вже настала весна i вiд цього стало ще радiснiше! Як же гарно повернутися додому!!!!