Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-01-20T15:51:08+04:00

Різдво-пора свята, та  страв. Я дуже люблю Різдво. Ще з самого дитинства бабуся готує кутю, яка смакує кожному хто потрапляє за наш стіл. З ранку ми з друзями йдемо колядувати. Співаємо пісні, танцюємо. А за це, нам дають смачнющі цукерки. Ось і вечір. Вся наша друхня родина сідає святкувати Різдво. Стіл прикрашен калиною та кутею. Салати  різні види мьса, все це бабуся з мамою готували ще зрання. І ось ми всіх вітаємо, співаємо пісні. Куштуємо узвар

У нашій родині Різдво особливе свято, яке ми святкуємо всією родиною

2013-01-20T16:55:00+04:00

Одне з найтепліших для душі родинних свят в Україні - це Різдво. Водночас Різдво та Пасха — два найвеличніших християнських свята. Люди радіють народженню Спасителя, Ісуса Христа.

Історія цієї святкової дати наступна. Ьільше двох тисяч років тому на Землю прийшов Син Божий. Вій прийшов, як приходять у світ прості люди: немовлям. Маленьким хлопчиком він лежав у яслах біля тварин. Навіть віслюки та воли вітали його прихід. Земні батьки Ісуса Марія та Йосип дуже раділи, але знали, що їхній син має потім страждати та померти за гріхі людські.

Щоб ушанувати Христа, який своєю смертю врятував людство, християни кожного року святкують його народження. У Святвечір люди збираються біля ялинки та куштують святкову кутю. Католики роблять це ввечері двадцять п'ятого грудня, а православні, греко-католики та деякі протестанти — ввечері шостого січня.

Зазвичай Різдво в Україні - це родинне свято. Цього дня навідують близьких родичів, вшановують померлих предків, згадують хресних батьків. А молодь та діти йдуть колядувати та розігрувати вертеп, тобто традиційну різдвяну виставу.

У вертепі грають колоритні персонажі, вбрані у яскравий мотлох. Це рогата коза, дотепний циган, веселий дід, лікар в окулярах та інші. Молодь вітає усіх навколо з народженням Спасителя та прославляє його.