допоможіть будь ласка! написати невеличкий твір на тему "чи може бути багато друзів у однієї людини?"

і якщо можна, то один приклад, з якогось твору, чи з життя, чи з історії...

1

Ответы и объяснения

2013-01-20T10:30:47+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

            Чи може бути багато друзів у однієї людини

Ви відразу напевне відповісте: "Чому і ні." Але якщо поміркувати глибше і підійти до питання з різних сторін, то виникне багато суперечностей. Людина занадто складна істота, і дружба для кожного втілює різні цінності і поняття. Свій погляд на дружбу я хочу навести у невеличкій історії з свого життя.

   Раніше я вважала, що дружба в багатьох випадках формується на спільних інтересах. Багато знайомих з схожими хобі я вважала справжніми друзями, тому що завжди мала з ними цікаві розмови і цінувала їх поради. Але трохи згодом я зрозуміла, що окрім цього спілкування дружба охоплює й інші сфери життя. Так наприклад звернувшись у складний момент до друзів, я зрозуміла, що більшості це байдуже. Я була розчарована і немогла знайти вихід із ситуації. Та ось поряд опинилась людина, яка щиро і безкорисно допомогла мені. Раніше я з нею просто спілкувалися і я ніяк не очікувала такої  підтримки. Ця подія змінила мої погляди на взаємини між людьми і я зрозуміла, що в житті є багато знайомих і лише декілька справжніх друзів.