Ответы и объяснения

2013-01-19T17:09:15+00:00

Я хочу написати про моє товариша Бориса, якого знаю більше десяти років. Ми з ним ходили в одну групу дитячого садка, а тепер вчимося в одному класі.
     На перший погляд - звичайний підліток, але ж кожна людина по-своєму особливий. У мого друга світле волосся. Він носить коротку стрижку. Світло-сірі очі Бориса прикрашають високі широкі брови. Погляд його частіше всього серйозний, хоча все говорять, що йому йде посмішка. У мого однокласника Бориса високий лоб, що свідчить про його розвинених інтелектуальних здібностях. Зростання трохи вище середнього.
     Коли я вперше побачив тата мого друг, я зрозумів, що Боря дуже схожий на батька. У нього спортивна статура, він завжди підтягнутий, тому що не перший рік займається спортом.
     У школу зазвичай Борис одягає строгий одяг. А за межами школи він воліє джинси і спортивний стиль.

2013-01-19T17:40:50+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

У школі у мене я найкращий друг. Це мій однокласник Денис. Ми познайомиися не так давно, але швидко зійшлись характерами. Він дуже сміливий і чесний. Саме за це я його поважаю. Не раз він допомагав мені не тільки з домашнім завданням, а й у складних ситуаціях. Денис трохи вище за мене зростом і має коротке чорне волосся. Очі в нього розумні, сірого кольору, завжди з вогником. Він дуже любить мандрувати з родиною і часто запрошує мене з собою. Після школи ми разом проволимо багато часу. Граємо на вулиці, а якщо погана погода дивимось разом фільми або йдемо до друзів. 
Я дуже ціную нашу дружбу і вірю, що коли навіть ми закінчимо навчатися разом, ми все одно будемо найкращими друзями.