Ответы и объяснения

2013-01-19T15:37:03+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Відколи існує людство — були конфлікти, були війни. Причини кожного випадку начебто називають різні, але легко переконатися в тому, що насправді причина одна й та ж — неповага до інших людей, бажання панувати й підкоряти собі, утверджуючи свою зверхність. Мені невідомий жодний факт конфлікту, який стався через якесь непорозуміння.  ето??

2013-01-19T15:37:05+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Тема "Зрада" є однією з напоширеніших. Майже кожен коли-небудь може потрапити у якусь скрутну ситуацію, внаслідок чого доведеться  прийняти рішення, яке хтось зможе назвати зрадою.  Однак зрадник - це не лише той, хто порушує вірність у спільній справі, дружбі чи коханні. Можна зрадити й себе, свої переконання, ідеали, мрії, і навіть свою Батьківщину.
Чому людина зраджує? Чому вона здатна брехати тим, хто їй довіряє?У всі часи зрадників засуджували, зневажали, карали. Та й чи заслуговує зрадлива людина, яка заради власної користі здатна знехтувати іншими, на лояльне ставлення? Мені здається, що ні. Однак я вважаю, що не можна категорично таврувати когось ганьбою. Передусім слід розібратися в мотивах, якими керується людина, що пішла на такий учинок. Історія знає численні випадки несправедливого засудження й покарання людей, які насправді не зраджували, а навпаки, намагалися довести свою вірність. Так, іще моїм батькам у школі розповідали, що гетьман Іван Мазепа - зрадник, який знехтував інтересами своєї держави й заради вигоди перейшов на бік шведів. Однак настали інші часи. Тепер мої батьки і я чуємо протилежну версію, згідно з якою гетьман -національний герой, який дбав лише про Україну, а тому і зважився на такий відчайдушний крок.
Я вважаю, що людські вчинки не завжди піддаються однозначному трактуванню. Підносячи або засуджуючи людину, слід глибше проаналізувати причину її поведінки, розібратися в ситуації. Крім того, не слід нав'язувати свою думку про когось оточуючим.
На мою думку, передусім варто дбати про те, щоб тебе самого ніхто не зміг назвати зрадником. Зраджувати інтереси, а особливо довіру інших ницо й негідно. А хто захоче називатися негідником? Ніщо не зможе повернути чи компенсувати тобі чесного імені, яке ти втратиш, зрадивши. Ось чому слід розуміти, що зрада - справа, не варта итрати чистого сумління.