потрібно написати твір розповідь на тему ,, Як я провела свої зимові канікули ,,

2

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-01-17T12:46:11+00:00

Зима дуже гарний час року. На вулиці все білим-біло, природа немов завмерла в очікуванні дива. А чудо - це свято Новий рік! Святкувати Новий рік до нас додому приїжджали гості. Було весело! Після того як пробили годинник 12, я зі своїм другом вийшов на вулицю. Ми грали в сніжки, каталися з гірки і запалювали бенгальські вогні. Заходячи додому, ми з другом, були немов сніговики. Ми не спали до ранку і весь час веселилися. Наступного дня гості роз'їхалися, але святковий настрій залишилося.
 Зимові канікули мені дуже сподобалися, я добре провів час: багато гуляв на вулиці, катався на ковзанах, ходив у гості до бабусі. Але я не тільки грав і веселився. На канікулах я займався карате і здав іспит на 6 кю, тепер у мене зелений пояс, ще їздив на  змагання,  англыйськоъ мови.  А так само я ходив займатися в лінгвістичну академію англійською мовою.

2013-01-17T13:05:33+00:00

На цих них каникулах я другом (подругою) издила на горку, католася на санчатах. Мы з ним (нею) злипили сниговика,кидали снижки одне на одного.Ми всеею родиной поихали у Донецьк Сити. Там наша сим'я побувала у боулингу,катке...Я задоволена цими зимовими каникулами!!!!!!!!!!!!!!!!