Ответы и объяснения

2013-01-15T00:55:38+04:00

№ 541
1ц = 100 кг
20ц = 2000 кг
20ц 40 кг = 2400 кг

2400 : 3 = 800 (кг) конюшини;
2400 + 800=3200(кг)
 Відповідь: 3200 кг лучного сіна і конюшини разом заготували на зиму.
 
 №542 

288953 : 7 = 41279
7406 : 7 = 1058
330*3-(690+125) = 175
 1. 330*3=990
 2. 690+125=815
 3. 990-815=175

 240/8+70*3-100 = 140
 1. 240/8=30
 2. 70*3=210
 3. 30+210=240
 4. 240-100=140