Ответы и объяснения

2012-12-26T17:35:28+00:00

       Коли я тільки почала писати цей твір , то дійсно задумалась над цим питанням. І відповісти, як мені спочатку не здавалося, було складно. Але, в кінці кінців, я змогла дати відповідь на питання. Тож яка краса врятує світ? Внутрішня чи справжня? Я думаю, що тільки внутрішня краса може врятувати світ. Перед тим як я прочитала одне оповідання, я думала, що тільки зовнішня краса може врятувати світ. Але моя думка помінялася. …. І про це свідчить хлопчик-каліка з оповідання Спиридона Черкасенко ,,Маленький горбань,,.І ось трішки про його життя…

      Хлопця звали Павликом. Він був калікою з дитинства, бо мав горб. І це дуже виразилося на житті бідного Павлика. З ним не дружили інші хлопці тому, що він був не такий як всі. Тому Павлик дружив з дівчатами. У нього була мати та дід Антип і жили вони разом у вбогій  хатинці. Та хоч у хлопця були недоліки, він був особливий. Він був не такий як всі. І чому спитаєте ви? А тому, що Павлик, головний герой цього оповідання мав внутрішню красу на погляд у світ. Так, він нікому ніколи не робив зла, в нього було чисте та щире серце. Він завжди захищав природу і йому було дуже боляче дивитись, як інші хлопці шкодять її.  Хлопець мав дуже різноманітний внутрішній світ. Він  завжди задумувався, чому у казках завжди перемагає добро,а в житті не має справедливості..

     Всі інші можуть говорити, що у хлопця немає  майбутнього  але я не вважаю так. Може це вам показатися дивним і ви спитаєте Чому я так думаю?. Хлопець каліка і про ніяке майбутнє тут навіть мови не може бути. Але я  так і відповім:  Я знаю, що Павлику Бог дав внутрішню красу і це велика рідкість зараз побачити у цьому світі людину з чистим та щирим серцем.