Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2012-12-23T11:13:38+04:00

Кожна людина задається думкою, для чого я живу на Землі? І намагається зрозуміти в чому сенс людського життя.

Багато тисяч років людство намагалося дати відповідь на питання у чому сенс життя?

Сенс життя полягає в наступному: кожна людина в Земного життя повинен виконати програму закладену в нього Богом. Програми у всіх людей різні, тому сенс життя у всіх різний.

Людина прийшла у цей світ щоб пізнавати, поліпшувати й удосконалювати його. У цьому його призначення. І крім того людина повинна збагатитися душевно, тобто удосконалювати свій духовний розвиток.

У кожного в Земного життя своя дорога - одному уготовано стати царем чи президентом, інший доб'ється великого успіху, як учений, третій стане великим письменником, четвертий лікарем і т. д.

Всім людям хочеться знайти сімейне щастя, пізнати справжню любов, мати навколо себе відданих друзів. Людина господар своєї долі, коваль свого щастя. І кожен з нас, щодня, щогодини, щохвилини змушений приймати ті чи інші рішення, які змінюють його долю в ту або іншу сторону. Мета життя кожної людини зробити якомога більше добрих справ і постаратися вберегтися від чорних справ. Комусь потрібно багато грошей, комусь сім'я, комусь владу. Біда в тому, що більшість людей, хочуть для щастя матеріальні блага, і лише одиниці замислюються про духовне зростання і досконало. Нам хочеться все більше і більше матеріальних благ, в цьому нічого немає поганого, але в тому випадку якщо вони направляються на своє благо і благо людей.

Людина повинна зрозуміти, що він не візьме з собою в могилу все те, чим він так дорожить на Землі, зате візьме все те, що виховає в собі, що зробить його краще. Сенс людського життя полягає в тому, щоб дарувати любов, добро і душевне тепло, а натомість отримувати радість, усмішки і людську вдячність. Треба бути терпимими і добрішим до оточуючих, любити цей світ, насолоджуватися кожним прожитим днем і для того, щоб бути щасливим віддавай стільки, скільки одержуєш і давай щось щоб отримати.

Матеріальний світ нам даний для розвитку. А ми його використовуємо для насолоди, задовольняючи свої бажання та інстинкти і не розвиваючи людські якості.

Озирніться навколо. Життя прекрасне. Полюбіть всіх і все живе. Головний захист для людини - це доброта душі. І головне його завдання нікому не заподіювати зла, ні прямо, ні побічно.

Все матеріальне, що оточує вас-це ілюзія, це лише умови для життя Вашого матеріального тіла, і всі вони разом з тілом одного разу звернуться в порох.