Плизззз придумайте сказку придуманным самим не из книжки, и инета прошууу

1

Ответы и объяснения

2012-12-20T20:06:29+00:00

                         Казка про  Щедрість і Жадібність

        Жили були дві маленькі дівчинки . Одну звали Щедрість , а іншу Жадібність . Вони від самого дитинства дружили . Але коли підросли і пішли в 7 клас , вони дуже сильно посварилися . А сталася ця сварка через те , що вони обидві покохали одного хлопця .  Щедрість дуже щиро хотіла подружитися з Жарібністю , але й не покидала надію , що Жадібність поступиться їй хлопцем . Жадібність ж навпаки  боролася за своє кохання . 

        Одного дня подруги зустрілися в школі. Щедрість заговорола до Жадібності першою . Вона сказала що не буде заважати Жадібності і перестане підлещуватися до коханого. Подруги помирилися і їхня дружба стала ще міцнішою. 

                 Хлопець почув який мудрий вчинок зробила Щедрість і схотів подружитися з нею . Жадібність почала заздрити своїй одрузі , що та має такого доброго і відданого друга. Вона схотіла посварити Щедрість з її новим другом , і щоб він перейшов на Жадібність. Але  подруга ніяк не завадила їхній дружбі і вони прийняли її у свою компанію . 

          Я хотіла цим показати те , що ніколи не треба сваритися через дрібниці , не заздрити іншим  .Доля потім нагородить і тебе таким ж другом як і в Щедрості.