Ответы и объяснения

2012-12-19T01:25:09+04:00

Кого я вважаю справжнім другом
Відповісти на це питання і просто, і в той же час важко. Просто, тому що все начебто б знають, які повинен бути один: перш за все вірним і відданим, а ще добрим, чесним, сміливим, чуйним, таким, який не побоїться сказати тобі всю правду, але завжди підтримає у складній ситуації ...
Важко, тому що ти і сам повинен відповідати цим якостям.
Важко, тому що ми більше думаємо про себе, свої інтереси ставимо вище інтересів іншої людини. Від іншого вимагаємо самопожертви. Але ж рух завжди має бути обопільним. А у нас часто все - одностороннє. Якщо один рухається, а другий стоїть на місці, чи вийде зближення? Напевно, так. Але воно буде не справедливим. Один - піде свій відрізок шляху, а другий - ні.
Іноді мені здається, що ми пред'являємо надмірні вимоги до своїх друзів. Адже кожна людина має право на помилку, у кожного є недоліки. Напевно, ми це зрозуміємо пізніше, коли подорослішаємо і станемо мудрішими.
А поки все-таки треба думати про те, що якщо ти хочеш, щоб тебе назвали справжнім другом, треба самому бути таким, яким ти хотів би бачити свого друга.