Придумати діалог,який відбувся між бабусею і онуком,коли бабауся загубила окуляри. Опорні слова- окуляри,сиділа,повернулася,читала,впали,нахилилася,допомогти

1

Ответы и объяснения

2012-12-18T12:04:48+00:00

У квартирі на 5 поверсі, жила Ніна Степанівна - мудра жінка літнього віку. Онук прийшов до своєї бабусі після уроків. Уроків було чимало, тому Андрійко зголоднів.

-Бабусю, привіт! Як у тебе справи?

-О, Андрійчику, привіт. Все чудово. Читаю нову книжку, - говорила бабуся -,ти напевно зголоднів, іди поїж, на столі обід.

-Дякую бабусю.

Тим часом, бабуся сиділа  і читала свою улюблену книгу "Майстер і Маргарита". Ця книжка так захоплювала Ніну Степанівну,що вона зачитувалася. Одного разу Ніна Степанівна читаючи, повернулася до телевізора, подивилася новини і десь поклала свої окуляри, що вона загубила їх. Вона звернулася до Андрійка.

-Андрійко,ходи сюди

-Так бабусю

-Онуче, допоможи знайти мені мої окуляри, а то я дуже хочу прочитати книжку,-казала бабуся,-перелазила усю хату і ніде не найшла..

-Добре,зараз почнемо.

Андрійко почав шукати очки. Він був справжній професіональним пошуковцем. Через 30 хвилин пошуків, окуляри знайшлися - у шафі.

-Бабусю,ось твої окуляри - у шафі!

-Любчику,дякую тобі!

Після цього, бабуся з онуком, дочитували книгу "Майстер і Маргарита", яка закінчилася вічним покоєм Майстра і Маргарити.