Ответы и объяснения

2012-12-15T14:17:34+00:00

Самі нью-йоркці в мене викликали неабияку симпатію. Починаючи від того, як вони виглядають. Описати вам типовий образ ділового нью йоркця в зимово-дощовий день? Вільний плащ, шарф, на вухах такі флісові “навушнички”, брюки, і ..нормальні такі гумаки на ногах. І нікого не переймає той факт, що виглядає це не дуже стильно, а навіть кумедно – головне, щоб практично і сухо.

Взагалі вони не так і сильно відрізняються від нас. Ну, цікавляться “як тобі спалося сьогодні?” в 10 разів частіше, ніж українці. Ну, замовляють в ресторанах гамбургери, ще й з картоплею фрі на гарнір. Ну, рідко випускають з рук великі горнята з кавою, навіть коли ідуть по вулиці, чи їдуть в метро… І посміхаються, набагато частіше.  Але так само, як і наші люблять гульнути, а потім розказувати колегам, як он-той Джон минулої п’ятниці напився до чортиків.

Місця які мені особливо сподобались: Central Park – за несподіване поєднання природи, і хмародерів на фоні; Rockefeller Center – за надиво затишну ковзанку в оточенні святкових вогнів; набережна в районі Battery Park – за чайок і ностальгічні зимові пейзажі…

Взагалі, ми ще досить багато всього встигли з переліку типових туристичних атракцій. Піднімались на Empire state building; ходили по Brooklyn Bridge; їздили на поромчику до Статуї Свободи, а також на Ellis Island – колишній центр прийому емігранів; гуляли по Wall Street; були в музеї оf Natural History – бачили скелети динозаврів. ..навіть в Apple Store були!