Вправа 260 на основI малюнка та вiдомих казок скласти письмово розповIдь " СнIгове мIстечко"

2

Ответы и объяснения

2012-12-14T15:23:55+00:00

Колись давно давно було мистечко на имя Снигове.Чому снигове тому що усе і завжди було покрите снігом.І жила там дівчинка яка називалась Сніжинка.з НЕЮ НІХТО НЕ ДРУЖИВ ТОМУ ВОНА ЗАВжди шукала друзів.І ось якось до них приїхав хлопчик на імя Сніжило.кОЛИ ВІН ПОБАЧИВ сНІЖИНку то налякався але потім вони подружилися!тому Сніжинці не треба було скучати!

2012-12-14T15:55:24+00:00

    Якось я йшла зимовим лісом. Все було тихо, спокійно ... Тихо-тихо падав сніг та здавалося, що тут ніхто ніколи не був. Але раптом перед очима у далині блиснув вогник. Що це? Мені стало цікаво і я йшла туди, звідки він горів.                                                                                                            

      Ах! Яка тут краса! Все вкрито снігом, наче хтось вкрив це місце якоюсь чисто-білосніжною ковдрою. Таке враження, що мені сниться сон, від якого на душі якось спокійно та казково. Будинки тут незвичайні, бо біля них якісь чудернацькі химери. Серед них знайшлася також і  Снігова Королева, й від цього мені стало трохи моторошно. Але  мені відразу стало добре, як я побачила цей маленький будиночок. Я відразу пригадала Білосніжку яка тут жила з сімома гномами. Та тут мій погляд упав на ялинки. Вони були вбрані у білі трикутні сукні, які нагадували панянок на балу. Але найбільше мене зачарувала статуя білих вовків, які встали навколо вогнища. Воно світило дуже красиво та дуже яскраво, й мені відрази захотілося додому почитати "Дванадцять місяців". А й справді - вже час йти додому, бо скоро встане вечірня зоря.
        Дома я довго думала про те місце, й непомітила як почав падати сніг. Але  зрозуміла, що під Новий рік все можливо ...